Vajina Sıkılaştırma Ameliyatı Nedir-Vajina Gerdirme ve Daraltma Estetiği Fiyatları Hakkında Bilgi

Aşağıda Vajina Sıkılaştırma Ameliyatı Nedir-Vajina Gerdirme ve Daraltma Estetiği Fiyatları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Vajina Sıkılaştırma Ameliyatı Nedir-Vajina Gerdirme ve Daraltma Estetiği Fiyatları

Vajinada zamanla doğum ve diğer nedenlerle gevşemeler bollaşmalar görülebiliyor. Bunun çözümü ise vajina sıkılaştıran estetik yöntemler kullanarak vajinal gerdirme süreci geçirmekten geçiyor. Bir çok hanımda görülen vajinanın gevşeme artık tedavi edilebilir bir sorun. Özellikle çoklu doğum yapmış kişilerde görülen bir sıkıntı olan Normal doğum dediğimiz vajinal doğum sonrasında kadınların bir kısmında vajinal esneme söz konusu olabiliyor. Genital estetik yöntemleri de bu sorunu cerrahi yöntemlerle tedavi ediyor.

Vajinal esneme çiftler arasında cinsel sorunlara sebep olduğundan genital estetik ameliyatları ile bu sorunlar giderilebiliyor. Kadinlarsitesi.com olarak genital estetik hakkında merak edilen soruları ve cevaplarını siz değerli ziyaretçilerimiz için derleyip bilgilerinize sunuyoruz.

Kadınlar neden genital estetik yaptırmak istiyor?

Kadınlar arasında kendi bedenlerinden memnun olmamak yaygındır, hatta cinsel organlar içinde söz konusudur memnun olmamak.

ic_dudak_kucultmeÖzellikle genital organlardaki fiziksel sorunlar dolayısıyla cinsel tatminsizlik ve mutsuzluk ilişkileri zorlayabiliyor. Bunun sebebi ise, vajinal doğum esnasında vajina dokularında gerilme ve esneme, doğum sonrasında ise kesinlikle önceki haline gelmemesidir.

Elbette önce jinekoloji, üroloji ve psikoloji uzmanlarının muayene, gerekli tetkikler ve konsültasyonları sonrasında ameliyata karar veriliyor.

Cinsel fonksiyonla genital estetik arasında bir bağlantı var mı?

Erkeklerde cinsel fonksiyonlar gerekli ereksiyonun oluşması ve cinsel ilişkinin devam etmesidir. Bunun penis boyu ile alakası yoktur. Hatta sperm üretimi, spermlerin yapısı ve sayısının da penis boyu ile ilgisi yoktur.

Genital estetik ameliyatları kadın ya da erkekte kişiye psikolojik rahatlama sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver