Vahide Gördüm resimleri fotoğrafları Vahide Gördüm kim Vahide Gördüm kaç yaşında

Vahide Gördüm kaç yaşında,

 

Bu biyografimiz de dizi ve sinema oyuncusu Vahide Gördüm hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Vahide Gördüm ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Vahide Gördüm kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Vahide Gördüm, 1965 yılında İzmir’de Yunan göçmeni bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Lise eğitimini grafik okuyarak tamamladı, ardından İktisad Fakültesini kazandı fakat sürekli oyunculuğu düşünen Gördüm, İktisad Fakültesi eğitimini yarıda bırakarak sınavlara hazırlandı ve 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı.

Okul birincisi olarak bitirdiği DEU GSF Tiyatro Bölümü’nde, en büyük desteği hocası Özdemir Nutku’dan gördü. Mahallenin en güzel kızı olan Vahide, “ben evlenmeyeceğim” dedikten 2 ay sonra AST oyuncusu Altan Gördüm ile evlenir. O artık Vahide Gördüm’dür. Okuldan mezun olunca eşiyle birlikte Ankara’ya yerleşir ve AST’a girer. 1994′te kızları Alize dünyaya gelir. Daha sonra Devlet Tiyatrosu’nun teklifini kabul edip Adana’ya gider. Vahide Gördüm 2003′de yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisindeki Suzan Kozan rolü ile televizyon dünyasına adım atar ve tanınır.

Vahide Gördüm Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Rol aldığı bazı dizi ve filmler; Merhaba Hayat, Adını Feriha Koydum, Annem, Hırsız Polis, Bir İstanbul Masalı, Anlat İstanbul, İlk Aşk, İyi Seneler Londra, Devrim Arabaları, Zefir, Ayhan Hanım

Etiketler: :
vahıde gordum boyu, vahide gordum boyu kac, vahide gördüm biyografi boyu kac, vahide gördüm biyografi, vahide gordumun boyu kac

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver