uzun bacaklara sahip olmak için çözümler-uzun bacaklar için ne yapmalı Hakkında Bilgi

Aşağıda uzun bacaklara sahip olmak için çözümler-uzun bacaklar için ne yapmalı ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

uzun bacaklara sahip olmak için çözümler-uzun bacaklar için ne yapmalı

Uzun bacaklı görünebilmek, ve uzun bacaklara sahip olmak her kadının beklentisidir. Belki bacakları belli bir yaştan sonra uzatmak daha doğrusu boy uzatmak pek mümkün olmasa da bacakları olduğundan çok daha uzun gösterebilmek sizin elinizdedir. Peki bu uzun bacaklı olma sırları ve uzun bacaklı görünme ip uçları nelerdir?

Artık kısa bacaklarınızdan yakınmayı bırakın. Eğer bacak boyunuzda memnun değilseniz size iyi bir haberim var. bacak boyunuzu uzatabirsiniz. Tabiki fiziksel olarak değil. Daha uzun olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.
Bacak boyunuzu uzun göstermek için bir kaç tane ipucu verelim. Mesela alışverişe gittiğinizde dikine çizgileri olan elbiseler alarak bacaklarınızı oduğundan daha uzun göstermek elinizde. Böylece sadece bir elbiseyle bir oyun yaparak bacaklarınızı uzatın. Pinstripes ve boru paça pantolonlarla da bacaklarınız daha zuun göstermek mümkündür. Bacakları daha uzun göstermenin bir başka yolu da uzun paçalı pantolonloar giymektir.
– Uzun çizmeler kesinlikle size göre değildir. daha uzun bacaklara sahip olmak istiyorsanız kısa kesilmiş çizmeler giymeniz daha mantıklı olacaktır.
– Gelelim yüksek topuk meselesine; Kısa boylu kişilern vazgeçilmez tercihidir yüksek topuklu ayakkabılar.
Bu onlar için giymek değil iyi bir ikinci hem, bu üst sıkı pantolon ile etek. Basitçe nerede bacak, bacaklarınızın darlığı başlar dikkat çekmek tarzı Bu tür kolayca ağırlık verilecektir. Aksi taktirde ihtiyacınız renk aynı zamanda vücudunuzun uzamış olacak akan iyi bir çizgi tutun.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver