Uzaktan Kumanda İle Bilgisayarınızı Kontrol Etmenizi Sağlayan Program Ücretsiz İndir Girder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Uzaktan Kumanda İle Bilgisayarınızı Kontrol Etmenizi Sağlayan Program Girder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Girder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Girder güçlü bir Windows otomasyon aracıdır. Girder Winamp, Windows Media Player gibi programları uzaktan yönetmenize olanak tanıyan bir programdır. Wireless veya kızılötesi bağlantıyla koltuğunuza yaslanıp medya programlarınızı yönetebilirsiniz. Ev sineması sistemi ile entegre olmuş bilgisayarlarınızı dahil kontrol etmenize olanak tanıyan bu program ile artık bilgisayarınızı yönetmeniz için gerekli kumandanızın olması yeterli.

Programlarınızı veya donanımlarınızı bu program ile uzaktan yönetilebilir hale getirebilirsiniz. Uzaktan yönetmek için ihtiyacınız olan şey ise gerekli işlevlere sahip bir kumanda veya bir klavye.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver