Uzaktan Kontrol Programı Ücretsiz İndir DameWare Mini Remote Control Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Uzaktan Kontrol Programı DameWare Mini Remote Control Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DameWare Mini Remote Control isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DameWare Mini Remote Control, sisteminizdeki bilgisayarlarınızın ekranlarına uzaktan erişmenizi sağlayan güçlü bir araçtır. Ip’sine erişebildiğiniz her bilgisayara erişmenizi sağlayan program, 128-bit şifreleme özelliği de sağlamaktadır.

Programın en büyük özelliklerinden birisi de ister LAN ister WAN üzerinde olsun uzak bilgisayarlara 4-bit siyah beyaz bağlanabilmesidir, bu da performans açısından oldukça gelişmiş bir özelliktir.

Ayrıca bağlandığınız istemcilerinizin arzu ederseniz bağlandığınızın farkına dahi varmamasını sağlamak mümkündür. Mini Remote Control ile uzak bilgisayarın klavye fare hakimiyetini ele almanıza, dosya alışverişi yapabilmenize ve daha birçok etkileşim içerisinde bulunmanıza olanak tanır.

Program aracılığıyla uzaktan eğitim verebilir, sorunları çözebilir, sisteme direkt müdahale edebilirsiniz. Yeni sürümüyle birlikte Vista desteğinin de gelmesi hitap ettiği kullanıcı kesimini genişletmiş bulunmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver