Uzaktan Çoklu Masaüstü Yönetimi Ücretsiz İndir Multi Screen Remote Desktop Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Uzaktan Çoklu Masaüstü Yönetimi Multi Screen Remote Desktop Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Multi Screen Remote Desktop isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Multi-Screen Remote Desktop (MSRD) kendi ağınızdaki diğer bilgisayarları aynı zamanda tek ekrandan görüntülemenizi ve yönetmenizi sağlar. 9 bilgisayarı aynı anda tek ekranda görüp müdahale etmenizi sağlayan yazılım uzaktan yönetim araçlarıyla çalışanlar için hızlı ve pratik bir çözüm üretiyor. Farklı ayarları bulunan programla uzaktaki bilgisayarı monitörleyebilir veya mouse ve klavye ile direkt müdahale edebilirsiniz.MSRD’den çalışanlarını takip etmek isteyen işyerleri, çocuklarının internet aktivitelerini merak eden ebeveynler, öğrencilerini kontrol etmek isteyen işyerleri yararlanabilir. Kısacası bilgisayar aktivitelerinde çoklu bir çözüm arayan pek çok kişi aynı anda çoklu ekran gösterme özelliği olan Multi-Screen Remote Desktop programını tercih edebilirler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver