Uzak Masaüstü Şifrelerini Kurtarma Programı Ücretsiz İndir Remote Desktop PassView Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Uzak Masaüstü Şifrelerini Kurtarma Programı Remote Desktop PassView Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Remote Desktop PassView isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzak masaüstü bağlantısı kendi bilgisayarımızdan başka bilgisayarların masaüstüne bağlanmamızı ve görüntülememizi sağlayan bir özelliktir. Bu bağlantı sırasında karşı bilgisayarın IP adresi ve karşı bilgisayar tarafından belirlenen şifre ile giriş yapmamız gerekmekte. Giriş yaptığımız IP adresi ve şifre bilgileri .rpd dosya uzantısı ile kaydedilmektedir. Remote Desktop PassView Uzak Masaüstü Bağlantısı sırasında kaydedilen, IP adresleri ve şifrelerin bulunduğu .rpd uzantılı dosyalarının çözülmesini ve içeriğinin görüntülenmesini sağlayan bir şifre kurtarma programıdır. Program sadece hasar görmemiş .rpd uzantılı dosyalar üzerinde etkilidir.

 

Önemli! Programın Türkçe dil dosyasını indirmek için tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver