Uzak Masaüstü Programı Ücretsiz İndir CrossLoop Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Uzak Masaüstü Programı CrossLoop Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CrossLoop isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekran paylaşımı için geliştirilen CroosLoop ile uzaktan eriştiğiniz bilgisayarın ekranını görerek yönetebilirsiniz. Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan birbirlerinin bilgisayarlarının ekranlarına bağlanmalarına yardımcı olan bu kolay uygulama için tek yapmanız gereken karşılıklı olarak uygulamayı kurmak.

Kullanımı: Ekranını paylaşmak istediğiniz bilgisayara CrossLoop‘u kurduktan sonra Share bölümünü açın ve oradaki isim ile “access code” yani giriş kodunu kopyalayın ve paylaşıma dahil olacak bilgisayara CrossLoop kurduktan Access bölümüne bu kopyaladığınız bilgileri girin. Ardından her iki bilgisayarda da “Connect” butonuna basın.

Bundan sonra yapacağınız tüm işlemler tamamen sizin insiyatifinizde. Program oldukça güvenli bir program olmanın yanında, siz programı bilgisayarınızda açıp “Connect” butonuna basmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ve her uygulamada sizden izin alınmaktadır.

CrossLoop ile ücretsiz olarak dünya üzerindeki herhangi iki bilgisayarı birbirine bağlayabilir, ekranınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilir, dosya transferi yapabilir ve kontrol işlemlerini yönetebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver