Uzak Bilgisayar Erişimi Programı Ücretsiz İndir Weezo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Uzak Bilgisayar Erişimi Programı Weezo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Weezo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Weezo programını kullanarak evinizdeki bilgisayarınıza internet bağlantısı mevcutsa diğer bilgisayarlardan erişebilir ve dosyalarınızın kontrolünü elde edebilirsiniz.

Bağlantılar için SSL kullanıldığından dolayı güvenliğe önem verilmiş durumda ve farklı servisler için şifreler otomatik olarak üretiliyor. Ayrıca birden fazla kullanıcı desteği de mevcut. Eğer web siteniz veya blogunuz varsa Weezo’yu kullanarak kolayca upload işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Weezo hiçbir bilgiyi internette saklamadığı için eriştiğiniz tüm veriler kendi bilgisayarınızda kalıyor ve böylece güvenlik bir kat daha pekişmiş oluyor.Programın tek eksiği yeterince iyi bir arayüze sahip olmaması ancak fonksiyonlar işlevlerini layığıyla yerine getirdiklerinden dolayı bu herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver