uTorrent, En Hızlı Torrent Programı İndir [En İyi Torrent İndirme Programı]

Torrent teknolojisi internette özgürlük isteyen herkesi baştan çıkarıyor. Ne dosya indirme programına ne de indirdiğiniz dosyalara para vermek istemiyorsanız kullanmanız gereken tek program güzel bir torrent programıdır. Bu sayede ne filme, ne müziğe, ne program ve ne de oyuna ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Bunun yanlış olduğunu söylememe gerek yok, fakat sonuçta yapmayanımız da yok. Eğer internetten torrent dosyalarını indirirken sorun yaşamak istemiyorsanız ve çok fazla beklemekten bıktıysanız, sizlere en hızlı ve en iyi torrent indirme programını sunuyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

uTorrent – Piyasadaki En Hızlı Torrent Programı ve En Fazla Kişi Tarafından Kullanılan Torrent Programı

Aşağıdaki tabloda yüzde 1’in üzerinde pazar payına sahip BitTorrent istemcilerinin tam bir listesi bulunmaktadır.

BitTorrent istemcileri pazar payları, Eylül 2011
Sıra İstemci Pazar payı % Eşler Platform
1 uTorrent %47.97 267.466 Windows, Mac
2 Vuze (Azureus) %22.49 125.417 Windows, Mac, Linux
3 BitTorrent Mainline %13.01 72.536 Windows, Mac, Linux
4 Transmission %7.00 39.011 Mac, Linux
5 Bilinmeyen %6.22 34.703
6 Libtorrent %1.02 5.703 Windows, Mac, Linux
7 BitComet %1.01 5.638 Windows
8 Diğer %1.27 7.062

uTorrent En İyi Torrent Programının Özellikleri:

Az yer kaplamasına rağmen sunduğu özelliklerle en çok tercih edilen torrent yöneticilerinden olan uTorrent (Torrent Dosya İndirici Program) güçlenen yeni sürümüyle her isteğinize cevap verecek.

Hız limitini yönetme, çok sayıda torrent dosyasını aynı anda indirme, RSS girdileriniotomatikolarak indirme gibi özelliklerine pek çok yeni özellik ekleyen program torrent kullanıcılarının ilk tercihi.

Not: uTorrent’i Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız dil paketini buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Türkçe dil paketini kurduktan sonra Options -> Preferences sekmesinden dil seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

uTorrent 3’ün Yeni Özellikleri:

  • Stream: Torrent 3 ile dosyaları indirirken ön izleme imkanınız var. Bu sayede fimleri izlemeye başlamak için bitmesini beklemenize gerek kalmıyor.
  • uTorrent Web: uTorrent 3 ile beraber kullanıcılar web sayfası üzerinden açtıkları hesaplarla dosyalara uzaktan erişim imkanı bulabilecek. Böylece indirilen torrent dosyalarının durumunu monitörleyebilir veya yönetebilirsiniz.
  • Puanlama ve yorum: uTorrent kullanıcıları program üzerinden torrent dosyalarına puan vererek ve yorum yaparak hatalı dosyaları indirmenizi engelleyecek.
  • Torrent Arama: uTorrent’in kullanıcılara sunduğu arama motorları üzerinden torrent dosyası arayabilirsiniz.
  • Sürükle-bırak ile torrent oluşturma: Özellikle büyük boyutlu dosyaları paylaşırken yararlanabileceğiniz özellik sayesinde dosyaları sürükle-bırak yöntemiyle programa taşıyarak anında paylaşım linkini alabiliyorsunuz.

http://www.enbasit.com/indir.png

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver