uTorrent Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: uTorrent Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, uTorrent Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, uTorrent Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Demo İndir Demosu,uTorrent  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

uTorrent 3 Ana Ekran

Sponsorlu Bağlantılar

Az yer kaplamasına rağmen sunduğu özelliklerle en çok tercih edilen torrent yöneticilerinden olan uTorrent güçlenen yeni sürümüyle her isteğinize cevap verecek.

Hız limitini yönetme, çok sayıda torrent dosyasını aynı anda indirme, RSS girdilerini otomatik olarak indirme gibi özelliklerine pek çok yeni özellik ekleyen program torrent kullanıcılarının ilk tercihi.

Not: uTorrent’i Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız dil paketini burayatıklayarak indirebilirsiniz. Türkçe dil paketini kurduktan sonra Options -> Preferences sekmesinden dil seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

uTorrent 3’ün Yeni Özellikleri:

  • Stream: Torrent 3 ile dosyaları indirirken ön izleme imkanınız var. Bu sayede fimleri izlemeye başlamak için bitmesini beklemenize gerek kalmıyor.
  • uTorrent Web: uTorrent 3 ile beraber kullanıcılar web sayfası üzerinden açtıkları hesaplarla dosyalara uzaktan erişim imkanı bulabilecek. Böylece indirilen torrent dosyalarının durumunu monitörleyebilir veya yönetebilirsiniz.
  • Puanlama ve yorum: uTorrent kullanıcıları program üzerinden torrent dosyalarına puan vererek ve yorum yaparak hatalı dosyaları indirmenizi engelleyecek.

Bu programa benzer diğer programları En İyi ve Hızlı Torrent Programları rehberimizde bulabilirsiniz.

  • Torrent Arama: uTorrent’in kullanıcılara sunduğu arama motorları üzerinden torrent dosyası arayabilirsiniz.
  • Sürükle-bırak ile torrent oluşturma: Özellikle büyük boyutlu dosyaları paylaşırken yararlanabileceğiniz özellik sayesinde dosyaları sürükle-bırak yöntemiyle programa taşıyarak anında paylaşım linkini alabiliyorsunuz.

indir.png (426×83)

Alternatif indirme linki için tıklayınız.

uTorrent v3.1.2 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum

Cevap Ver