USB Virüslerinden Korunma Programı Ücretsiz İndir BitDefender USB Immunizer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

USB Virüslerinden Korunma Programı BitDefender USB Immunizer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BitDefender USB Immunizer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BitDefender USB Immunizer, kullanıcıları otomatik oynatma tabanlı çalışan casus yazılımlara karşı USB depolama cihazlarından yayılabilecek tehlikelere karşı koruyan başarılı bir yazılımdır.

Sonuç olarak yıllardır bir çok zararlı yazılım USB cihazlar veya SD kartlar aracılığıyla otomatik olarak bilgisayarlarımıza bulaşmışlardır. Bunları engellemek için kullanabileceğimiz BitDefender USB Immunizer, bilgisayarımızı autorun tabanlı zararlı yazılımlara karşı koruyacaktır.

Yanlışlıkla zararlı yazılım içeren bir USB depolama aygıtı veya SD kartı bilgisayarınıza taktığınızda BitDefender USB Immunizer sayesinde aygıtlar içerisinde  bulunan yazılım otomatik olarak kendini çalıştıramayacaktır ve böylelikle bilgisayarınızın güvenliği sağlanmış olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver