USB Disk ile Bilgisayar Koruma Programı Ücretsiz İndir Predator Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

USB Disk ile Bilgisayar Koruma Programı Predator Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Predator Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer bilgisayarınızı başka insanların olduğu yerlerde bırakıyorsanız ve içindeki bilgiler sizin için önem arzediyorsa bir şekilde bunları koruma altına almak elbette ki önemli hale geliyor. Windows’un sunduğu bazı güvenlik olanakları elbette ki mevcut ancak kimi durumlarda bunların aşılması mümkün ve tam bir güvenlik sağlamayabiliyorlar.

Predator Free programı bilgisayarınız için sadece şifre koruma sistemi getirmiyor, aynı zamanda bilgisayarınıza erişimi engellemek için belirlediğiniz bir USB diskin takılı olmasını gerektiriyor. Böylece sizin taşıdığınız USB diske erişemeyen hiçbir kullanıcı bilgisayarınız üzerinde işlem gerçekleştiremiyor.Bir yandan da izinsiz giriş için deneme yapan kullanıcıların kayıtlarını tutuyor ve gerekli durumlarda sesli alarm vererek sizi uyarıyor.

32 bit ve 64 bit işletim sistemleri için ayrı versiyonları bulunan programı çalıştırabilmek için sisteminize uygun olan versiyonu indirmeniz yeterli olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver