USB Cihazlar İçin Zararlı Yazılım ve Autorun.inf Engelleyici Ücretsiz İndir Panda USB Vaccine Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

USB Cihazlar İçin Zararlı Yazılım ve Autorun.inf Engelleyici Panda USB Vaccine Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Panda USB Vaccine isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Taşınablilir cihazların kullanımı artıkça bu cihazlar üzerinden yayılan zararlı yazılımlarda gün geçtikçe artıyor. USB bellekler, dijital kameralar, hafıza kartları, MP3 oynatıcılar gibi aklınıza gelebilecek her tür taşınabilir cihazdan sisteminize bulaşabilecek zararlı yazılımları bloke eden Panda USB Vaccine‘in aşılama yöntemiyle her tür cihazı güven içinde bilgisayarınıza takabileceksiniz.

Bilgisayarınızın ve taşınabilir cihazın AutoRun özelliğini pasifize eden program autorun.inf enfeksiyonuna karşı güvenlik sağlıyor. Program kullanıcılara iki seçenek sunuyor: Bilgisayarın AutoRun özelliğini aşılamak veya USB cihazın AutoRun özelliğini aşılamak. Windows’un otomatik çalıştırma özelliğini engellemek için pratik bir yol sunan Panda USB Vaccine sayesinde zararlı yazılımların yayılmasını sağlayan autorun.inf enfeksiyonundan korunacaksınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver