USB Bellek Şifreleme Programı Ücretsiz İndir Usb Lock AP Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

USB Bellek Şifreleme Programı Usb Lock AP Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Usb Lock AP isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

USB LOCK AP basit ve direk sonuca ulaştıran arayüzü ile bilgisayarlarınızın güvenliği için USB bellek girişini sizin koyduğunuz şifreleme ile yapılmasına imkan veren bir program. Etkinlik: USB LOCK AP USB bellek CD-RW’lar veya floppy disket ile sizin sisteminize girip bilgi alınmasını engelleyen oldukça etkili bir program. USB bağlantılı mouse, yazıcı, kamera veya diğer aygıtları engellemez…İş veya ev kullanım amaçlı bilgisayarlarda ki anti-hack sistemi dahilinde olmayan bir koruma sağlar.

Kolay kullanım: USB LOCK AP bilgilerinizi saklamanız için şifre bazlı bir koruma sistemi sağlayan bu program ile sizin belirlediğiniz şifre harici hiç bir giriş görülmeyecek ve açılmayacaktır.

Programın ilk kurulumunda açtığınızda size bir şifre soracaktır bu şifreyi üstteki küçük resimde gördüğünüz gibi bir pencerede soracaktır. O pencerenin hemen sol altında yeşil harfler ile ilk girilmesi gereken şifre gözükmektedir. Onu girdikten sonra açılan pencereden CHANGE PASSWORD ile eski şifrenizi girip yeni şifre ile değiştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver