USB Bellek Şifreleme Programı Ücretsiz İndir USB Flash Security Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

USB Bellek Şifreleme Programı USB Flash Security Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda USB Flash Security isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

USB Flash Security, USB Flash sürücülerinizi şifreleyerek koruma sağlayan bir şifreleme ve güvenlik yazılımıdır.

Program reklam destekli bir program olduğu için kurulum sırasında ilgili adımlara dikkat edilmelidir. Dikkat edilmediği taktirde otomatik olarak internet tarayıcılarınız üzerinde bazı değişikliklere neden olabilir.

Programın arayüzü gayet sade ve kullanışlıdır. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınıza bağladığınız USB Belleği seçerek, install butonuna tıklayarak kurulumu yapmaktır. İsteğe bağlı olarak şifreleme yapabileceğiniz gibi bir ipucu bilgisi de ekleyebilirsiniz.

USB Flash Security programının bu ücretsiz sürümünde sadece belirli özellikler kullanılabilmektedir. Ayrıca flash sürücü üzerine programı yüklemeye çalıştığınızda, disk içerisinde bulunan verileri silmeye çalışacaktır. Bu nedenle işleme başlamadan dosyalarınızı yedeklemenizi öneririz.

Genel olarak baktığımızda USB Flash Security, kullandığınız USB bellekleri şifreleyerek korumanız için gerçekten yeterli bir yazılımdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver