UPX Formatlı Sıkıştırma Programı Ücretsiz İndir ArcThemALL Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

UPX Formatlı Sıkıştırma Programı ArcThemALL Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ArcThemALL isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosya ve klasörlerinizi çoklu sıkıştırma formatlarını destekleyen ayrıca exe gibi çalıştırılabilir dosyalarınızı sıkıştırılmış klasör haline getirebileceğiniz gelişmiş  bir dosya sıkıştırma programıdır. UPX, ZİP ve 7Z gibi popüler formatları destekler, arşivleri şifreleyebilirsiniz.

Genel Özellikleri:

UPX, ZIP ve 7Z formatlarını destekler.33 farklı arşiv formatını destekler.AES-256 şifreleme ile arşiv dosyalarınızı koruyun.Akıllı UPX sıkıştırma modu.Gelişmiş sıkıştırma seçenekleri.Sürükle – Bırak ile dosyaları veya klasörleri derleyebilme.Başlangıç menüsüne, hızlı başlar sekmesine kendisini ekler. AYrıca komut satırından da işlem yapabilmenizi sağlar.MEW11, MPRESS ve Upack gibi harici sıkıştırma standartlarını destekler. Otomatik yazılım güncelleme.Çoklu dil desteği.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver