Ünlülerin Vücut Kusurları, Güzellerin Kusuru

Onlar bir çok genç kızın kıskandığı ve hayranlıkla izlediği ve yine bir çok genç erkeğin rüyalarına giren güzel vücutlara sahip ünlüler. Peki ama gerçek böyle mi? Bu ünlü güzellerin vücutları gerçekten kusursuz mu? Yoksa her güzelin bir kusuru var atasözümüz haklı mı çıkıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Hepimiz insanız ve kusursuz bir insan bulmak boşa çabadır. Ünlülerin güzellikleri onların ünlü olmasında en büyük etken olsa bile, onların da makyaj ve diğer yollardan bizden gizledikleri çeşitli vücut kusurları var. Peki ünlülerin bu vücut kusurları nelerdir? Gelin birlikte görelim:

BEREN SAATAşk-ı Memnu dizisindeki Bihter rolüyle kariyerinin en parlak dönemini yaşayan Beren Saat gerçekten de çok güzel bir genç kadın. Ama sanmayın ki güzelliği göz kamaştıran Beren Saat’in hiçbir kusuru yok. Onun kusuru gerçekten ‘bu kadarı kadı kızında bile olur’ denilen türden. Genç oyuncunun ön dişleri ayrık.

Ama bu bile Saat’in nefes kesen güzelliğini bozamıyor.

AZRA AKINİnanılması çok güç ama Kainat Güzeli seçilen Azra Akın’ın da en azından kendine göre bir kusuru var.

Akın kendisinin çekik gözlü ve dişlek olduğunu düşünüyor. Ama bu elbette onun kendi fikri. Azra Akın’a bakanlar onun bu özelliklerini kusur olarak bile görmüyor.
EBRU AKELGösteri dünyasının en güzel kadınlarından biri olan Akel’in kusuru genellikle fazla dikkat çekmiyor. Çünkü Akel, sol elinin üzerindeki lekeyi genellikle makyajla kapatıyor.

Hatta Akel’in elinin üzerindeki o leke bazen dövme gibi bile algılanıyor.

SİNEM KOBALBir yılı aşkın bir süredir futbolcu Arda Turan ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen güzel oyuncu Sinem Kobal sanat dünyasının en güzel genç kızları arasında gösteriliyor.

Her ne kadar makyaj yaparak kapatmaya çalışsa da göz altlarındaki torbalar güzel oyurncunun tek kusuru…

EDA TAŞPINARDüzgün fiziği, güzelliği de sıradışı tarzı ile moda ikonları arasında gösterilen Eda Taşpınar’ın da “kusuru var mı” diye sormayın. Evet, Taşpınar’ın bir kusuru var.
O da göğüslerinin vücuduna oranla küçük olması.

EMİNA TÜRKCANEmina Türkcan da tescilli bir güzel.

Onun minik kusuru ise göz kapaklarının düşük olması.

ÖZGÜ NAMALHanımın Çiftliği’ndeki performansı ile çok konuşulan Özgü Namal, Türk sinemasının en güzel kadınları arasında gösteriliyor.

Sempatikliği ve çocuksu güzelliğiyle dikkat çeken Namal’ın tek kusuru dünyaca ünlü yıldız Julia Roberts gibi ağzının büyük olması.
NAZ ELMASNaz Elmas, son dönemde yıldızı parlayan oyunculardan.

Onun kusuru parmaklarının ve tırnaklarının küt olması.

DENİZ BERDANSosyetinin bir diğer ikoncanı olan Berdan da düzgün fiziği ve güzelliği ile tanınır.

Ama onun da kadı kızında bulunacak kadar bir kusuru var. Maalesef dizleri çok deforme olmuş.

ŞEBNEM ÇAPAİstanbul gece hayatının duayen işletmecilerinden Celal Çapa’nın eşi Şebnem Çapa cemiyet hayatının en güzel kadınlarındandır.
Şebnem Hanım’ın tek kusuru yüzündeki çilleri.

ELİF DÜRÜSTAralık Derneği’nin kurucusu Elif Dürüst, İstanbul sosyetesinin parmakla gösterilen kadınları arasında.

Elif Hanım’ın da hafif kemerli burnu dikkat çekiyor.

NESLİŞAH ALKOÇLARNeslişah Alkoçlar sempatikliği ve güzelliğiyle dikkat çekiyor.

Ne yazık ki her güzelin bir kusuru olurmuş. Onunki de biraz ayrık ön dişleri.
HAZAL KAYAAşk-ı Memnu dizisiyle yıldızı parlayan Kaya, duru güzelliğiyle herkesi büyüledi.

Oyunculuğu da geniş kitleler tarafından beğenilen Kaya’nın tek kusuru boyunun kısalığı.

FAHRİYE EVCENYaprak Dökümü adlı dizideki performansı ve güzelliğiyle dikkat çeken Evcen MonicaBellucci’ye benzerliğiyle de dikkat çekiyor.

Onun kusuru ise burnunun hafif kemerli oluşu.

İPEK TUZCUOĞLUÜnlü oyuncu Tuzcuoğlu’nun da bir kusuru var.
O da hafif kemerli ve yüzüne oranla biraz büyük olan burnu

Hollywood Güzellerinin Kusurları

Her güzelin bir kusuru var

Hollwood’un en güzel kadınlarına biraz dikkatli bakınca kusurları göze batmaya başlıyor. İşte ünlü yıldızlar ve en büyük kusurları.

ANGELINA JOLIE

Her ne kadar dünyanın en yakışıklı erkeği onun evgilisi olsa da gittiği her yerde bütün gözler ona yönelse de Angelina Jolie’nin de kusurları var. En büyük kusuru da dudak çevresini gölgeleyen kırışıklıkları. Henüz 32 yaşında olan Jolie’nin bu kırışıklıklarının aşırı kilo kaybı yüzünden olduğu konuşuluyor.

TERI HATCHER

Umutsuz Ev Kadınları dizisi ile sömeye yüz tutan şöhretini pekiştiren Hacther’ın göz çevresindeki kırışıklıklara eklenen gözaltı morlukları artık makyajla bile gezlenemiyor.

EVA MENDES

32 yaşındaki Mendes, Hollywood’un en gözde Latin güzellerinden. Onun en büyük kusuru ise yüzünde biraz büyük görünen burnu. Ama o bile Eva Mendes’e ayrı bir hava katıyor.

BEYONCE

Beyonce’nin en çok göze çarpan kurusu fazla kiloları ve kalın baldırları.

RİHANNA

Beyonce’nin en büyük rakibi Rihanna’nın göğüslerine silikon yaptırdığı iddiaları var. Genç şarkıcı bunu inkar etse de görünen köy kılavuz istemiyor.

SCARLETT JOHANSSON

Marilyn Monroe’nun tahtına aday gösterilen genç yıldızın en büyük kusuru zarif bedenine göre epey büyük olan ayakları.

UMA THURMAN

Johansson ile aynı sorunu Uma Thurman da paylaşıyor. Onun ayakkabı numrası da 43MISCHA BARTON
Mischa Barton ise fazla küçük olduğu söylenen göğüsleri yüzünden eleştiriliyor. Ama bu onun umurunda bile değil. “Kusurlarımı biliyorum ve onlarla yaşamayı da beceriyorum” diyor genç yıldız

VICTORIA BECKHAM

Spice Girls’ün stil ikonu üyesi Victoria Beckham bir güzellik ve bkım adibedi olarak duruyor. Ama onun da zaman zaman gizleyemediği kusurları var. Göz çevresi ve göğüslerindeki kusurlardan ameliyat olarak kurtulan Beckham pek de iyi görünmeyen dizlerine ve ters ışıkla iyice ortaya çıkan selülitlerine henüz kesin bir çare bulamadı.

RENEE ZELLWEGER

Gençliğinde jimnastik yapan güzel yıldızın bedeni belki de bu yüzden biraz aşırı kaslı ve atletik.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver