Ünlü Cilt Bakım Ürünleri, Ünlü İsimlerin Cilt Bakımları, Ünlüler Cilt Bakımı

ünlüler nasıl cilt bakımı yapar, ünlüler nasıl cilt bakımı yapıyor, ünlülerin cilt bakım markaları, ünlülerin cilt bakım sırları

Ünlülerin cilt bakımı

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Güzellikleriyle göz kamaştıran ünlüler, bu güzelliklerini nasıl koruduklarını, güzelleşmek için ne yaptıklarını, hangi yöntemlerle uzun yıllar güzel kaldıklarını merak edenler için, ünlülerin cilt bakım sırlarını açığa çıkartıyoruz. Hem dünyaca ünlü isimlerin hemde Türk güzellerin güzellik sırlarını öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Laetitia Casta

Dünyaca ünlü seksi model için güzellik, cilt temizliğinden geçer. Cildiniz her daim temiz tutan Casta, makyajdan sonraki temizliğe özellikle dikkat ediyor. Özenle cildini temizleyerek pürüzsüz ve sağlıklı cilde sahip olduğunu söylüyor.

Deniz Seki

Türk güzellerimizden birisi olan ve eskiden de güzellik uzmanı olan ünlü şarkıcı Deniz Seki, cilt temizliğine oldukça önem veriyor. Ayrıca sanatçımız her gece göz altı kremi, nemlendirici ve gece kremi sürüyor. Makyajla asla yatağa girmiyor ve her zaman özenle makyajını temizliyor.

Juila Roberts

Ünlü aktris Juila Roberts ise parlak ve pürüzsüz cildini, düzenli uykuya borçlu. İşinden dolayı yoğun olan Roberts, rahat uyumak ve uykusuzluktan dolayı göz altı şişliklerini önlemek için göz bandı taktığını söylüyor. Günde en az 8 saat uyumaya da özen gösteriyor.

Mariah Carey

Dünyaca ünlü şarkıcı Mariah Carey güzellik sırrını şöyle açıklıyor “Tahriş olmuş cildinize süt ve buz karışımına batırdığınız bir havlu ile kompres yapın. Bu işlemin ardından yorgun cildinizin canlandığını ve kendine geldiğini hissedeceksiniz”

Liz Hurley

Dünyaca ünlü yıldız Liz Hurley, doğal güzelliği ile her zaman dikkat çekmiştir. Duru bir güzelliğe sahip olan Hurley’nin güzellik sırrı peelingde gizli. Her hafta peeling yapan ve cildiniz tazeleyen Hurley, haftada 2 kez peeling yapıyor.

Yeşim Salkım

Doğal güzelliğin her zaman önemli olduğunu söyleyen sanatçımız Yeşim Salkım, cilt bakımını doğal ürünlerle yapıyor. Cildine haftada bir kere bal sürüyor ve tonik yerine de sodayı tercih ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver