UNetbootin Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:   UNetbootin  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,   UNetbootin  Son Sürüm İndir,   UNetbootin  Direk İndir Tek Link,  UNetbootin   Full İndir Download, Demo İndir Demosu,  UNetbootin   Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

UNetbootin Ana Ekran

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojinin hızla geliştiği şu günlerde artık üzerinde CD/DVDsürücüsü olmayan bilgisayarlar üretilmeye başladı. Bilgisayarınıza eski ve yavaş CD/DVD sürücünüzden kurtulmanın zamanı geldi.

Artık bilgisayarınıza format atarken çizik ve bozulmuş CD’lerle uğraşmanıza gerek kalmayacak. USB flaş bellek kullanarak hızlı ve basit bir şekilde bilgisayarınıza format atabileceksiniz. UNetbootin, işletim sistemi dosyalarınızı USB belleğe boot ederek atan bir programdır. Boot edilerek flaş belleğinize attığınız işletim sisteminizi bilgisayarınıza yüklemek daha hızlı olacaktır. Ancak USB bellek ile bilgisayarınıza format atabilmek için bilgisayarınızı USB Boot desteği olması gerekmektedir. USB boot desteği olmayan bilgisayarlarda flash bellek ile format atamazsınız.

UNetbootin bilgisayarınıza kurmaya gerek kalmadan çalışan bir programdır. Portable olarak bilgisayarınıza inenUNetbootin programını tek tıklama ile çalıştırabilirsiniz. Programı çalıştırdıktan sonra Diskimage bölümünden işletim sistemi dosyanızı tanıtarak boot işlemini başlatabilirsiniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver