UndeleteMyFiles Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:   UndeleteMyFiles Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,  UndeleteMyFiles  Son Sürüm İndir,   UndeleteMyFiles Direk İndir Tek Link,   UndeleteMyFiles Full İndir Download,   UndeleteMyFiles Demo İndir Demosu,   UndeleteMyFiles Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

UndeleteMyFiles

Sponsorlu Bağlantılar

UndeleteMyFiles ile yanlışlık sildiğiniz dosyaları (harddisk, usb bellek, flash disk vb. aygıtlardan) geri getirebilirsiniz. UndeleteMyFiles silinmiş medyalarınızdan veya dijital aygıtlarınızdan dosya kurtarmanın en hızlı ve en kolay yollarından biri. Sadece iki adımla sisteminizden silinmiş dosyaları geri getirip, düzelten ve kullanılacak hale getiren buücretsiz program basit arayüzü ile kolay bir kullanıma sahip.

Sabit diskinizi ve taşınabilir sürücünüzü taramak için farklı yöntemler sunan UndeleteMyFiles dosya türlerine ve belirlediğiniz boyuta göre arama yapabilme özelliğine sahip. Bu yöntemlerle ismini hatırlamadığınız dosyalara bile kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Program ayrıca MS Outlook Express, MS Outlook gibi e-posta istemcileri ile de uyumlu çalışarak önceden sildiğiniz e-postalara ulaşmanıza imkan sağlıyor.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver