Ulu Cami, Yeşil Cami ve Uludağ Milli Parkı İnternetten Gezme Uygulaması Bursa panoramaları 360 derecelik yüksek çözünürlüklü

Ulu  Cami Yandex ile Cebinizde

Bu uygulama sayesinde Bursa’da en çok merak ettiğiniz yerleri gezebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa’da bulunan Ulu Cami, Yeşil Cami ve Uludağ Milli Parkı artık Yandex.Haritalar’a eklenen 360 derecelik ve yüksek çözünürlüklü Bursa panoramaları sayesinde; akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar aracılığı ile gezme imkanına sahip olacaksınız.

Bu uygulama sayesinde kullanıcılar Bursa’da en çok merak edilen yerleri oturdukları yerden tablet veya akıllı telefon ile gezebilecekler.

Ulu Cami Yandex ile cebinizde

Yeni servis, 170 binden fazla fotoğraf kullanılarak oluşturulmuş ve toplam, 1302 km cadde ve sokak görüntüsünden oluşuyor. Ayrıca 42 binden fazla panorama bulunuyor.

Diğer illerde de bu hizmeti sunan Yandex.Haritalar, Türkiye’deki tüm şehirlerin ayrıntılı uydu görüntüleriyle kullanıcıların sokak planları üzerinde aradıkları adresleri, binaları ve bunlara karayolu üzerinden ulaşabilecekleri rotaları bulmalarına; ayrıca trafik durumuna dair en güncel bilgilere ulaşmalarında en büyük yardımcı.

iOS, Android, Windows Phone ve Java platformlarında çalışan Yandex.Haritalar’ın mobil sürümleri de mevcut.

Kaynak: teknolojioku.com

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver