UltraSurf Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:UltraSurf   Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,UltraSurf   Direk İndir Tek Link,UltraSurf   Full İndir Download,UltraSurf   Demo İndir Demosu, UltraSurf  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Ana Ekran

Sponsorlu Bağlantılar

İnternette gizli bir şekilde anonim bir kişi olarak gezmek için kullanılan Proxy IP’lerine bağlanarak bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi gizleyenUltraSurf, bu sayede erişime engellenmiş olan tüm sitelere erişmenize de olanak tanıyor.

Dünyanın bir çok yerindeki proxy IP’lerine bağlanarak güvenli vetamamen gizli bir internet bağlantısı kullanmanıza olanak tanıyan UltraSurf ile istediğiniz siteyi gönül rahatlığıyla ziyaret edebilirsiniz. IP adresiniz ve bulunduğunuz bölge gibi ayrıntıları saklayan program tarayıcı geçmişini ve çerezleri temizleyerek ardında hiç iz bırakmıyor. Dosya indirme işlemlerini kendi içinde şifreleyen program bu anlamda da güvenliğinizi sonuna kadar koruyabiliyor.

Türkiye’den erişime engellenmiş sitelere bağlanmak için de kullanabileceğiniz UltraSurf sayesinde artık hiçbir site engelli olmayacak.

Önemli! UltraSurf programı erişimi engellenmiş sitelere bağlanırken yaptığı işlemler sırasında bilgisayarınızda bulunan antivirüs programı uyarı verebilir. Bu programın işlevinden kaynaklanmaktadır. Programı çalıştırmadan önce lütfen antivirüs programınızı devre dışı bırakınız.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver