UltraISO Premium Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

UltraISO; CD/DVD imaj dosyalarını oluşturabilen, düzenleyebilen ve farklı imaj dosyaları arasında dönüştürme yapabilen CD / DVD yazma programıdır.

UltraISO Premium ile ISO görüntü dosyalarını düzenleyebilir; CD/DVD ROM’lardan ISO dosyaları oluşturabilir; bilgisayarınızdaki dosya ve klasörlerden ISO dosyaları yaratabilir ve başlatılabilir (bootable) CD ve DVD’ler yaratabilirsiniz. UltraISO; bilinen bütün CD/DVD görüntü biçimlerini ISO, BIN/CUE, Nero (NRG), Alcohol 120% (MDS/MDF) ve CloneCD (CCD/IMG/SUB) biçimlerine dönüştürebilmenin yanı sıra bu görüntü dosyalarını doğrudan Nero Burning ROM veya Microsoft cdburn/dvdburn aracı sayesinde CD/DVD’ye yazdırabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

UltraISO; birçok CD/DVD yazdırma ve sanal CD/DVD sürücüsü programları için bir ISO ve BIN çıkartıcı, yaratıcı, düzenleyici ve dönüştürücü olarak kullanılabilir. UltraISO Premium; Apple DMG görüntü dosyalarını destekler; HFS bölümlü Windows ve Mac’lerde ortak kullanılabilen CD’ler yaratabilir; MP3/WMA/WAV dosyalarından müzik CD’leri yaratabilir ve DVD-Video, XBOX DVD’leri ve PS2 DVD’leri yaratabilir. Programın 8.6.5.2140 sürümü, sıkıştırma işlemlerinde çift ve dört çekirdekli işlemcilerin performansını en üst düzeye çıkarır; içerisindeki CRC32 sağlama özelliği sayesinde ISZ görüntü dosyalarının doğruluğunu denetler; NERO ile oluşturulmuş çok parçalı NRG/ISO görüntü dosyalarını destekler ve Vista için büyük masaüstü simgeleri içerir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver