Ultrabook fiyat bilgileri Ultrabook fiyatları Ultrabooklar ne kadar UltrabookUltrabook satış fiyatları

Etiketler: Ultrabook bilgisayar fiyatları, Ultrabook fiyat

Ultrabook Fiyatları Ne Kadar Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ultrabook Fiyatları Ne Kadar

Ultrabook dizüstü bilgisayarı giderek yaygınlaşmakta ve kendisine daha çok pazar payı edinmekte, ürün yelpazesi genişleyen Ultrabook ince dizüstü bilgisayarlarının satış fiyatları ise çeşitlilik göstermektedir. Daha önce Ultrabook dizüstü bilgisayar satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatmıştık. Bu yazımızda da fiyattan bahis edeceğiz.

Intel Ultrabook dizüstü bilgisayarlarının satış fiyatı 1000 dolar sınırında gezmektedir. Ancak piyasada intelin 1200 doların üzerinde ultrabook dizüstü bilgisayarları da bulunmaktadır. Ultrabook dizüstü bilgisayarları Sandy Bridge işlemciler ile oldukça hızlılar. SSD’ler ise bilgisayarınıza hız katacak diğer bileşenlerden. Ancak birçok model entegre Intel grafikleriyle geldiğinden ultrabook’lardan ciddi bir 3D oyun performansı beklememeniz gerekiyor. Ultrabook dizüstü bilgisayarlar daha çok ofis programları, sunum gibi yüksek performans gerektirmeyen uğraşlarla ilgilenenler için ideal diyebiliriz. Ultrabook dizüstü bilgisayarlar çoğu zaman 4GB RAM ile gelen ultrabook’lar, video ve ses dönüştürme yapmak için de yeterli olmayabilir.

Ultrabook dizüstü bilgisayarlar performans olarak Notebook’lara göre daha az performans sunmaktadırlar. Ancak ince yapısı ve uzun pil ömrü ile çok diğer rakiplerine göre çok daha ön planda olmayı başarıyor. Bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı belirlemek size kalıyor.

Son Aramalar: Ultrabook bilgisayar fiyatları, Ultrabook fiyat, Ultrabook fiyat bilgileri, Ultrabook fiyatları, Ultrabooklar ne kadar, UltrabookUltrabook satış fiyatları

ultrabook alınırken neye dikkat edilmeli, ultrabook ne kadar, ultrabook alırken, ultrabook alırken nelere dikkat etmeli, ultrabook video ses, ultrabook satış ve fiyat, ultrabook performanslari, ultrabook performans bilgileri, ultrabook alırken nelere dikkat etmeliyiz, ultrabook alırken nelere dikkat edilmeli

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver