Ultimate Windows Customizer Ultimate Windows Customizer download Ultimate Windows Customizer indir windows

Etiketler: Customizer, Ultimate, Windows açılış ekranını değiştirme

Windows Özelleştirme Programı İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Özelleştirme Programı İndir

Ultimate Windows Customizer adlı ücretsiz yazılım ile Windows 7, Windows 8 ve Windows Vista işletim sisteminin Başlat Düğmesi, başlat menüsünü, oturum açma ekranını, küçük resimlerini, görev çubuğunu, Thumbnails, Explorer görünümve daha birçok ayarını kendi istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

Ultimate Windows Customizer – Windows özelleştirme programı yaklaşık olarak 10.4MB alan kaplıyor. Programı adresinden zip’li halde indirmiş oluyorsunuz. zip’ten çıkartın ve yüklemeye başlamadan önce virüs taramasından geçirin, Ultimate Windows Customizer kurulum sırasında herhangi bir ayar gerektirmez bu yüzden yüklemesi oldukça basit, yüklemeyi tamamladıktan sonra Windows’unuzun herhangi bir zarar görmemesi için sistem geri yükleme noktası mutlaka oluşturun.

Ultimate Windows Customizer Sistem Gereksinimleri arasında: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, 32-bit ve 64-bit üzerinde çalışıyor. En az 28MB boş disk alanı gerekiyor.

Ultimate Windows Customizer

Son Aramalar: Customizer, Ultimate, Ultimate Windows Customizer, Ultimate Windows Customizer download, Ultimate Windows Customizer indir, windows, Windows açılış ekranını değiştirme, Windows başlat menüsünü değiştirme, Windows şekillendirme programı

bilgisayar özelleştirme programları, windows özelleştirme, bilgisayarı özelleştirme, windows 7 özelleştirici indir, bilgisayar özelleştirme, windows 7 özelleştirme programı indir, windows 7 özelleştirme indir, windows 7 şekillendirme, pc özelleştirme, windows 7 özelleştirme programı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver