Ücretsiz Yedekleme Programı Ücretsiz İndir Auslogics BitReplica Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Yedekleme Programı Auslogics BitReplica Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Auslogics BitReplica isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics BitReplica, dosyalarınızı ve klasörlerinizi yedeklemenize olanak tanıyan, kolay kullanımlı bir programdır. Program farklı ayarlarla birden fazla yedekleme profili oluşturmanızı sağlar.

Yedekleme profillerinizi programın içerisinde bulunan sihirbaz yardımıyla kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Hatta yedeklemek istediğiniz öğeler için güvenlik ayarlarını da özelleştirebilirsiniz.

Auslogics BitReplica ile yedekleme işlemlerinizi planlayarak, istediğiniz zaman programın gerekli görevleri sizin için gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. BitReplica içerisinde diskten tasarruf etmenizi sağlayacak çeşitli yedekleme seçenekleride mevcuttur.

Yedekleme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebildiğiniz gibi geri yükleme işlemlerini de aynı kolaylıkla yapmanız mümkündür. Tek bir tıklamayla tüm aldığınız yedek dosyaları bir seferde geri yükleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver