Ücretsiz Windows Ayarları Yapılandırma Aracı Ücretsiz İndir Fresh UI Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Windows Ayarları Yapılandırma Aracı Fresh UI Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fresh UI isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fresh UI, Windows’u kendi zevk ve isteklerinize göre düzenlemenize yarayan bir program. Birçok yazılımın ek ayarlarını bu programla ayarlayabilirsiniz. Internet Explorer, Windows Media Player, Notepad gibi yazılımları da isteklerinize göre düzenleyebilirsiniz. Programda masaüstü için de ayarlar mevcut. Simgelerin görünüp-görünmemesini yine bu program ile kişisel isteklerinize göre düzenleyebilirsiniz. Bu programla “Başlat” menüsünü de düzenleyebiliyorsunuz. Programda istediğiniz her türlü ayarı bulabileceksiniz. Böylelikle gizli kalmış tüm Windows seçeneklerini ve programların tüm ince ayarlarını düzenleyebilecek, istediğiniz sisteme kavuşabileceksiniz. Programın özellikleri:

Windows`u kolayca özelleştirebileceğiniz kolay kullanıcı arabirimi.
Optimize edilebilen sistem ayarları
Optimize edilebilen donanım ayarları
Optimize edilebilen Windows programları ayarları
Tüm kullanıcıya yönelik araçların özelleştirilebilmesi

Önemli! Bu program tamamen ücretsiz olup herhangi bir reklam veya casus yazılımı içermemektedir. Programı 11 gün ücretsiz denedikten sonra buradan ücretsiz kayıt kodu almanız gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver