Ücretsiz Web Tarayıcısı Ücretsiz İndir K-Meleon Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Web Tarayıcısı K-Meleon Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda K-Meleon isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

K-Meleon internette sörf yapan bilgisayar kullanıcıları ya da web geliştiricisi uzmanlar için ideal ve küçük boyutlu bir internet tarayıcısıdır. Değiştirebilir ve geliştirilebilir arayüze sahip K-Meleon özellikle internette sörf yaparken, bilgisayar kullanıcılarına yepyeni ve farklı bir deneyim yaşatıyor. İnternet üzerinde sörf yaparken kimlik gizleme özelliği sayesinde özellikle interneti yeni keşfeden kullanıcılar için kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı oluyor. Açık kaynak kodlu olmasından dolayı sürekli internette işinizi kolaylaştırabilecek eklentiler geliştiriliyor. Sonuç olarak K-Meleon sürekli internet başında sörf yapan bilgisayar kullanıcıları için hız ve esneklik bakımından alternatif bir web tarayıcısı olarak karşımıza çıkıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver