ücretsiz video kesme programı ücretsiz video kesme programı indir video converter programı indir

Etiketler: bedava video düzenleme programı, ücretsiz video dönüştürme

Ücretsiz Video Düzenleme Programı İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Video Düzenleme Programı İndir

Freemake Video Convertor adlı yazılım ile videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Son zamanlarda sosyal medyada artan video paylaşımları ve cep telefonu, MP4 oynatıcı gibi cihazlara bilgisayarınızdan aktaracağınız videolarınızı cihazınızın boyutlarına uygun hale getirip boyutunu azaltabileceğiniz, ayrıca cihazınızın desteklediği video formatlarından birine dönüştürebileceğiniz bir program olan Freemake Video Convertor tamemen ücretsiz olarak sizlere sunuluyor.

Freemake Video Convertor adlı yazılım ile herhangi bir video dosyasını, istediğiniz herhangi bir dosya formatına dönüştürebilme imkanına sahipsiniz. Freemake Video Convertor, AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, 3GP, DVD, MP3, iPod, iPhone, PSP, Android, rip & burn DVD, convert to Flash FLV & SWF, burn Blu-ray dahil olmak üzere 200′den fazla video türünü destekliyor.

Freemake Video Convertor yazılımı ile videoları düzenleyebilirsiniz. Videolarınızı kırpabilir ve döndürebilirsiniz. Freemake Video Convertor yazılımı ile videonuzu bir DVD’ye veya Blu-Ray’e yazdırabilirsiniz. Yazılım üstelik videolarınızı ileride daha da yaygınlaşması beklenen HTML5 ile uyumlu bir biçime dönüştürmenize imkan sunuyor. Böylece videoyu sitenize de ekleyebilirsiniz.

Freemake Video Convertor

Son Aramalar: bedava video düzenleme programı, ücretsiz video dönüştürme, ücretsiz video kesme programı, ücretsiz video kesme programı indir, video converter programı indir

videoları cep telefonuna uyumlu hale getirme programı indir, videoları telefona uygun hale getirme dowland nokıa, nokia e72ye mp4 indir, nokia video düzenleme programı, bilgisayarda video uyum programı, bedava video düzenleme programı indir, samsung video duzenleme programı, mp4 ü nokia uyumlu hale getirme, samsung video düzenleme, video düzenleme programı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver