Ücretsiz Video İndirme Yöneticisi Ücretsiz İndir SpeedBit Video Downloader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Video İndirme Yöneticisi SpeedBit Video Downloader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SpeedBit Video Downloader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SpeedBit Video Downloader video sitelerinde beğendiğiniz videoları bilgisayara kaydetmenizi sağlayan ücretsiz bir video indirme aracı. Bir çok video paylaşım sitesinden videoları hızlı bir şekilde indirmenize olanak tanıyan bu ücretsiz araç çubuğu uygulaması ile artık favori videolarınızı bilgisayarınıza kolayca kaydedebilirsiniz.  İndirmek istediğiniz videoda “play” tuşuna bastıktan sonra indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz.

YouTube, Break, Facebook, Google, Dailymotion, metacafe, myspace, MSN Video, NETFLIX, Yahoo, Revver, Yourfilehost, liveleak, Megavideo, Flurl, 5min, AOL Video, iTunes, Veoh, Gametrailers, Discovery Channel, abc, amazon, bebo, blip, Boreme, Brightcove, CANAL+, CastPost, Clipfish, ClipSyndicate, CNET TV, CNN, Crackle, EA, EA SPORTS, eBaum’s WORLD, eFootage, ESPN, ExpertVillage, Expo TV, Flix, Forbes, FOX NEWS, GameArena, GAMESPOT, glumbert.com, GoFish, Grouper, GUBA, Guzer, hi5, HungryFlix, LiveVideo, MyVideo, Reuters, Soapbox, Stage6, The Weather Channel, TVtrip.com, Vimeo, vume, yikers ve FLV formatında video yayınlayan diğer flash video sitelerinden videoları indirmenize olanak tanıyan SpeedBit Video Downloader, sevdiğiniz videoları bilgisayar arşivinizde tutmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Önemli! SpeedBit Video Downloader, Internet Explorer 8 / 7.x / 6.x ve Firefox 2 / 3 / 3.5 tarayıcılarıyla uyumlu çalışmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver