Ücretsiz ve Türkçe MMORPG Oyunu Ücretsiz İndir Rappelz Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz ve Türkçe MMORPG Oyunu Rappelz Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Rappelz Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni ve Türkçe bir MMORPG oyun alternatifi arayan oyun severler için Rappelz çok cazip bir seçenek. Oyun stilinize göre sihir ve yetenekler seçebildiğiniz oyun farklı stratejilere göre değişen maceraların kapısını aralıyor.

Rappelz Oyunun Hikayesi:Başlangıçta sadece “Yaradılış” ve “Yıkım” vardı ve bu unsurları zapt etmek içinde iki tanrı. Sonrasında tanrılar takipçilerini insanlarla buluşmaya yolladılar ki onlara uygarlıklarını inşa etmeye yardımcı olsunlar. Bu takipçiler ışığın temsilcileri Devalar’dı. Ve karanlığın temsilcileri Asuralar. Çalkantılı bir dönemden sonra Gaia halkı daha huzurlu günlerine kavuştu.Bu genç halkın içinden bir “Cadı” doğdu, Gaialı kadın Işığın ve Karanlığın Tanrıları tarafından kurulan düzene karşı ayaklandı. Güçleri müthişti ve sarf ettiği kelimeler çok büyük çapta bir topluluğu etkisi altına aldı, öyle ki Devalar, Asuralar ve Gaialılar onu yakalayıp susturabilmek için birleşmek zorunda kaldılar. Cadı ve orduları sonunda mağlup oldular ama savaşın ruhlarda bıraktığı izler sonsuza dek ruhlarda kalacak.Yıllar sonra…Cadının kelimeleri hala Gaialı’ların hafızasında, “Ya cadı haklı idiyse?” sorusu halen cevap bulamadı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver