Ücretsiz Üye Takip Programı Ücretsiz İndir Proton Üye Takip Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Üye Takip Programı Proton Üye Takip Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Proton Üye Takip isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üyelik sistemi olan kooperatif, apartman, oda, dernek gibi kuruluşlar için hazırlanmış ücretsiz aidat ve üyelik takip programı.

Programda Neler Var ?

Üye Hesap KartıPersonel Maaş takip Defteri İşletme Defteri Takibi Karar Defteri Takibi Demirbaş Defteri Takibi Gelen / Giden Evrak Kayıt Defteri Alındı Belgesi Takip Defteri Resmi Defter Dökümleri ( Dernekler mevzuatına göre )

Ek Özellikler:

Gruplara göre toplu aidat girişi yapabilmeToplu girilen gidatı iptal etme Toplu hesap denkleştirme (Fazla ödemeleri irad kaydederek hesabı sıfırlama) Tek veya ürup olarak SMS gönderebilme (Turkcell ve Avea Üzerinden) İnternetten SMS gönderimi için SMS telefon listesi dosyası oluşturma (Bazı grup SMS gönderimini web ortamından yapan internet siteleri için) SMTP destekli tek veya toplu e-posta gönderebilme Belirtilen tutarın üzerindeki borçlu üyelere uyarı mektubu (Örnek: 75 TL ve üzeri borçlulara mektup yaz gibi. Bundan amaç 1,2 TL gibi çok az borcu olanlara mektup gitmemesini sağlamaktır.) Sadece mektup yazılanlara adres etiketi basımı Üye listesi Adres Etiketi Borç/alacak bakiyeli mali döküm Sabit IP sistemi ile farklı şehir ve bölgelerden program veri tabanına erişim (Ek bir özelliktir, ücrete tabidir.)

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver