Ücretsiz USB Güvenlik ve Şifreleme Programı Ücretsiz İndir USB Safeguard Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz USB Güvenlik ve Şifreleme Programı USB Safeguard Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda USB Safeguard isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

USB belleğinizdeki kişisel verilerinizi pratik şekilde şifreleyerek güvenliğini sağlayan USB Safeguard, küçük ve taşınabilir olmasının yanında ücretsiz.

USB Safeguard yazılımını belleğinize kopyalayıp çalıştırdıktan sonra kendinize bir şifre belirliyorsunuz. Daha sonra şifreleyeceğiniz dosyalara erişim ancak bu şifreyle olabiliyor. Dosyaları şifreli şekilde saklayan yazılım, belgeleri meraklı gözlerden her anlamda uzak tutuyor. Şifreli dosyayı açmak istediğinizde parolanızı girmeniz yeterli oluyor. USB Safeguard şifrenizi hatırlamanız için şifre oluşturma işlemi sırasında isterseniz parolanızı metin belgesine kayıtlayarak istediğiniz bir dosyada saklıyor. Çünkü belirlediğiniz şifreyi unutmamanız gerekli. Aksi takdirde belgelerinize ulaşamayabilirsiniz.USB Safeguard verileri şifreleyip saklamanın dışında Internet Explorer tarayıcısında “güvenli modda” gezinmenizi de sağlıyor. Girilen sayfalar, kullanıcı adları ve şifreler gibi detaylar özellikle internet kafe gibi halka açık bilgisayarların tarayıcıları tarafından kayıtlanabilir. Özellikle şifreli işlemler için önemli olan güvenli mod özelliğiyle internette girdiğiniz site ve şifreler kayıtlanmaz. Yani iz bırakmadan dilediğiniz siteye girebilir ve kullanıcı ad ve parolanızı koruma altına alabilirsiniz.

USB Safeguard’ı çalıştırdıktan sonra programın arayüzünden Internet Explorer simgesine tıklayarak güvenli modda internette rahatlıkla gezebilirsiniz. Girdiğiniz siteler, cookie’ler, kullanıcı adı ve şifreler USB belleğinizde “Safe Browsing” klasöründe saklanabildiği gibi yapacağınız seçime göre anında geri getirilemeyecek biçimde silinedebilir. Küçük ve ücretsiz USB Safeguard yanınızda taşıyabileceğiniz ve kişisel verilerinizi kolayca koruyabileceğiniz pratik bir araç.  Önemli! Program sadece USB belleklerde çalışmaktadır. Bir masaüstü yazılımı olarak çalışmaz. FAT16, FAT32 ve NTFS dosya sistemlerini destekler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver