Ücretsiz Twitter Turkcell Turkcell üzerinden bedava twitter Bedava Turkcell Twitter

Bedava Turkcell Twitter,

 

Türkiye’nin en büyük GSM operatörü olan Turkcell kullanıcılarına telefon üzerinden twitter sayfasına girişi ücretsiz sağlayacak. Bu yazımız da telefon üzerinden bedava olarak twitter sayfasına nasıl gireceğinizi sizlerle paylaşacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Zero kampanyası ile Turkcell’liler, mobile.twitter.com adresine bağlandıklarında internet kullanım ücreti ödemeyecekler.

cepten twitter a bedava girmek, telden bedava twitter, cepten twitter ücretsiz girmek turkcell, türkcell twitter

Bireysel ve kurumsal tüm Turkcell müşterileri, mobile.twitter.com üzerinden Twitter’a kaydolabilecek veya kendi hesaplarına erişerek Twitter gündemini takip edebilecek. Kişisel tercihlere ve ilgi alanlarına en uygun bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilmeyi sağlayan Twitter, Turkcell’in sunduğu ücretsiz mobil erişim fırsatı ile pek çok kullanıcı için gerçek anlamını bulmuş olacak.

Turkcell’liler, Twitter Zero kampanyası süresince ücretsiz Tweet atabilecek, sevdiklerini takip edebilecek ve böylece dünyayı ceplerinde taşıyabilecekler. Twitter’da yer alan fotoğraf ve linklere ulaşmak isteyen kullanıcılar, önce ücretsiz kampanya kapsamının dışına çıktıklarına dair bir uyarı mesajı ile karşılaşacak, eğer isterlerse erişime devam etme seçeneğine sahip olacaklar.

Etiketler: :
telefondan bedava twitter nasıl girilir, telefondan nasıl tweete girebilirim, telden bedava twitter nasıl girilir, turkcellden twittera nasıl girilir, mobile twitter nasıl girilir, twitter telden ücretsiz, twitter telefondan ücretsiz nasıl girilir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver