Ücretsiz Ticari Entegre Programı Ücretsiz İndir Axoft Ticari Entegre Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Ticari Entegre Programı Axoft Ticari Entegre Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Axoft Ticari Entegre isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Axoft Ticari Entegre Programı stok, cari, fatura ve kasa modüllerinden oluşmaktadır. Yazılım paketi,  işletmelerin en çok kullandıkları ana modülleri birbirleri ile ilişkisel olarak sunmaktadır. Böylece her fatura ya da irsaliye kaydı yapıldığında iş bütünlüğü sağlanmış olur.Stok modülünden açılan ürün kartları, cari modülünden açılan cari hesap kartları ile fatura ekranında kullanılarak, işletmenin mal veya hizmet alım/satım işlemleri kayıt altına alınmaktadır. Fatura modülü kayıtlarının ardından işletme, stok modülü raporları yardımı ile stok giriş/çıkış kayıtlarını ve güncel bakiye bilgilerini kolaylıkla raporlayabilmektedir.       Cari modül raporları kullanılarak, işletmenin hem tedarikçileri ile olan hesap hareketleri hem de müşterileri ile olan hesap durumları takip edilebilmektedir. İstenen herhangi bir andaki carilerin tümü için ya da belli gruplar için genel cari borç/alacak dökümleri alınabilmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver