Ücretsiz Televizyon İzleme Programı Ücretsiz İndir TV Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Televizyon İzleme Programı TV Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TV isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TV programı bilgisayarınızda TV kartına ihtiyaç duymadan yerli ve yabancı birçok televizyon kanalını izleyebileceğiniz ücretsiz televizyon programıdır.

TV programı üzerinde yerli,yabancı 300 kanala ve uydu kanallarına ulaşabileceksiniz.Program size masaüstünüzde klasik televizyon programlarının aksine dünyayı getiriyor.Program ile spor,sinema,haber,alışveriş ve daha birçok kategoride televizyon kanalını izleyebilirsiniz.Portekiz,Almanya,İspanya,Arabistan,İtalya televiyon kanallarını izleyebileceğiniz ülkerlerden birkaç tanesi.Televizyon kanalı arama şeçeneği ile ülke ve şehir bilgilerini girerek program sayesinde yerel kanallara ulaşabilirsiniz.Programın küçük boyutu ve basit kullanımı ile işlemlerinizi kolayca halledecek protokollere takılmadan televizyon izlemenin keyfini çıkaracaksınız.

Programa Genel Bakış

Windows Media ve Real Video programları ile ses ve görüntü desteği
7 gün 24 saat kesintisiz bağlantı özelliği
Kesintisiz yayın akışı için özel bağlantı teknikleri

Program Hakkında Bazı Küçük Notlar

Program herhangi bir casus yazılım içermemektedir,kurulumu test edilip denenmiştir.
Program pratik kullanımı yanında olumsuz özellik olarak popup reklam özelliği bulunuyor.
İndireceğiniz TV programı ücretsiz sürümdür.Pro sürümünü alarak özelliklerden sınırsız faydalanabilirsiniz.Bu özellikler adult kanallar,webcam kanalları,uydu kanalları ve radyolarıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver