Ücretsiz Taşınabilir Programlar Paketi Ücretsiz İndir Lupo PenSuite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Taşınabilir Programlar Paketi Lupo PenSuite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Lupo PenSuite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lupo PenSuite 180’den fazla program ve oyunun taşınabilir sürümlerini biraraya getiren ücretsiz bir araç. Taşınabilir USB disklerde sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz program 7-Zip, Audacity, CCleaner, eMule, FileZilla, Firefox, Foxit Reader, GIMP, IrfanView, Notepad++, Opera, Pidgin, Thunderbird, µTorrent, VLC gibi 2000’den fazla kaliteli ve ücretsiz programı arşivinde bulunduruyor. Bu arşiv içinden sürekli yanınızda bulundurarak herhangi bir bilgisayarda kuruluma gerek duymadan çalıştırmak istediklerinizi seçerek kendi toplamanızı oluşturabiliyorsunuz. En çok tercih edilen 180 kadar program ve oyunla kurulan Lupo PenSuite daha sonrasında kolayca kişiselleştirilebiliyor. Arşivden seçeceğiniz programları kolayca eklemek veya kullanmadıklarınızı programdan çıkarmak mümkün. Programları aramak ve kurulumunu yapmak gibi işlemlerden kurtulmanızı da sağlayan yazılım hem zaman kaybını önlüyor hem de herhangi bir bilgisayarda işlerinizi kolayca halletmenizi sağlıyor.

Önemli! Programın Türkçe dil paketini buradan indirebilirsiniz. Dil paketindeki Apps klasörünü Lupo PenSuite klasörünün içine kopyalamanız yeterlidir. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver