Ücretsiz Sistem Bilgisi Programı Ücretsiz İndir Auslogics System Information Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Sistem Bilgisi Programı Auslogics System Information Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Auslogics System Information isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics System Information bilgisayarınız ve sistem yapılandırmanız hakkındaki temel bilgileri size kolay anlaşılabilir bir şekilde ücretsiz bir program. Donanım ayarlarınız ve yapılandırmalarınız, bilgisayarınıza bağlı olan aygıtlar, ekran kartı bilgisi, işletim sistemi detayları ve daha birçok bilgiye bu program ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sade ve basit arayüzü ile kullanışlı bir araç olan bu program bilgisayarınızda çalışmakta olan işlemler hakkında da bilgi verebiliyor. Bilgisayarınızdaki depolama birimleri yani hard diskleriniz ile ilgili bilgileride ayrıntılı bir şekilde görebileceğiniz Auslogics System Information anlık cpu (işlemci) ve ram (bellek) kullanımı takip etme özelliğine de sahip.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver