Ücretsiz Sıkıştırma Programı Ücretsiz İndir IZArc Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Sıkıştırma Programı IZArc Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda IZArc isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

IZArcnerdeyse bütün arşivleme ve dosya sıkıştırma formatlarını destekleyen ücretsiz, kullanımı kolay ve güçlü bir araç. Modern arayüzü ve kolay kullanımı ile IZArc sıkıştırılmış ve kodlanmış dosyalara erişim yapmanıza olanak tanır.

 

Programın desteklediği formatlar arasında şunlar yer alıyor; 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO

Bütün Windows sürümleri ile uyumlu olarak çalışabilen IZArc, 256-bit AESşifreleme desteği, Anti-Virus programı uyumu, disk imaj dosyaları ISO, BIN, CDI ve NRG için sunduğu destek gibi özellikler ile küçük ve büyük arşiv dosyalarını açmanıza ve aralarında dönüştürme işlemi yapabilmenize olanak tanıyor.

Gelişmiş birçok özellik ve seçenek barındıran bu ücretsiz yazılım ile kendi arşivlerinizi oluşturabilir, hazır arşivleri açabilir veya hasar görmüş arşivlerinizi tamir edebilirsiniz. Sürükle-Bırak desteği de bulunan bu basit araçla işlerinizi en hızlı şekilde halledebileceksiniz.

Çoklu dil desteği de bulunan IZArc programının Türkçe dil seçeneği mevcut.

Alternatif olarak Winrar programını da deneyebilirsiniz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver