Ücretsiz Şifre Doldurma Yöneticisi Ücretsiz İndir ALPass Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Şifre Doldurma Yöneticisi ALPass Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ALPass isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet kullanımı arttıkça sorun olmaya başlayan kullanıcı adlarını ve şifrelerini sizin yerinize hatırlayan ALPass sayesinde web sitelerine tek tıkla girebileceksiniz. Program internet sitelerine girdiğiniz kullanıcı adı ve şifre bilgilerini site adlarına göre kaydederek bir dahaki ziyaretinizde giriş formunu tek tuşa basarak otomatik doldurmanızı sağlıyor. ALPass’ı kullanmaya başladıktan sonra tek hatırlamanız gereken ALPass’a giriş şifreniz olacak.

Hem kişisel hem ticari kullanımlar için ücretsiz olan ALPass basit arayüzüyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Program kaydettiği bilgileri düzenleme seçeneği de veriyor. ALPass’daki tüm şifre ve kullanıcı adı bilgilerinizi usb belleklere ve iPod’unuza aktarabilirsiniz.

Özellikleri:

ALPass’daki bilgiler yedeklenerek saklanabilir, silinebilir, düzenlenebilir.USB bellekler ve iPod gibi taşınabilir cihazlara kurulabilir.Program tamamen ücretsizdir.ALPass ile aynı bilgisayarı kullanan birden fazla kullanıcının kayıtları saklanabilir.Programa istediğiniz sayıda kullanıcı adı ve şifre kaydı yapabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver