Ücretsiz Ses Formatı Dönüştürücü Ücretsiz İndir Hamster Free Audio Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Ses Formatı Dönüştürücü Hamster Free Audio Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hamster Free Audio Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hamster tarafından geliştirilen Free Audio Converter ile ses dosya formatları dönüştürülebiliyor. Şık ve sade bir arayüzü olan program Türkçe dahil tam 41 dil destekliyor. Ses dosyalarını sürükleyip bırakarak ister cihazlara ister formatlara göre dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. Hamster Free Audio Converter iPod, iPad, iPhone, Philips, Sony, Samsung, Nexx, Explay, Ritmix, Digma, iRiver gibi 200’den fazla cihaza uygun ses formatını destekler. AIFF, OGG, WMA, MP3, MP2, AC3, AMR, FLAC, WAV, ACC, VOC, RM gibi popüler ses formatlarıyla toplu dönüştürme işlemleri yapılabilir. Bunun için dosyadaki tüm ses dosyaları bir kerede seçilerek programa atılır ve istenen formata göre dönüştürme işlemi başlatılır. İçerisinde sizi yönlendiren bir sihirbazı da olan programı kullanmak için yönergeleri takip etmek yeterli.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver