Ücretsiz Ses Formatı Değiştirme Programı Ücretsiz İndir Freemake Free Audio Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Ses Formatı Değiştirme Programı Freemake Free Audio Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Freemake Free Audio Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm popüler ses formatlarını birbirine dönüştürebilen ücretsiz ve yepyeni bir format dönüştürücü. Kolay kullanım sağlayan şık arayüzüyle Freemake Free Audio Converter MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A, OGG formatlarını birbirine tek tıkla dönüştürebilir.Apple cihazları iPod, iPhone, iPad ile uyumlu çalışan ses formatı M4A desteği bulunan Freemake Free Audio Converter sayesinde istediğiniz şarkıları taşınabilir cihazlara taşıyabileceksiniz. Ayrıca MP3 ve AAC formatlarındaki ses dosyaları iTunes‘a taşınabiliyor. Free Audio Converter ile birden fazla ses dosyasını birleştirme imkanınız da var. DVD, H.264, AVI, MPEG, MP4, MKV, DIVX, MOV, WMV, VOB, 3GP, RM, QT, FLV formatlarındaki video dosyalarından sesleri çıkartmak isterseniz program yine size yardımcı olacak. Videolardan ayırdığınız sesleri mobil cihazlara atabilir veya bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver