Ücretsiz RSS Okuyucu Ücretsiz İndir RSS Bandit Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz RSS Okuyucu RSS Bandit Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RSS Bandit isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RSS Bandit, RSS beslemeleri bulunduran web sitelerindeki gelişmeleri anlık olarak takip edebilmenize olanak tanıyan açık kaynak olarak geliştirilen, ücretsiz bir RSS okuma programıdır.

Tamamen kullanıcıya kolaylık sağlamak amacı ile geliştirilmiş olan bu programda verilerin ne zaman ne kadar sıklıkla yükleneceğini ve güncelleneceğini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Şifreli beslemelere de destek sağlayan RSS Bandit HTTP koşullu GETs ve GZIP kodlaması kullanarak bant limitini de en az şekilde kullanıyor.

Klasörler arasında arama yapma, yorumlara bakma ve yorum ekleme gibi işlemleri sitelere girmeden direk okuyucu içinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Entegre web araması, sekmeli pencereler gibi özelliklerin yanında güvenlik için de korunmasız tarayıcı özelliklerini (ActiveX vb.) kapatabiliyorsunuz.

İnternet kullanımında güncel bilgilere anlık ve hızlı erişim sağlamanıza yardımcı olan bu ücretsiz okuyucuyu kullanabilmeniz için sisteminizde .NET Framework kurulu olmalıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver