Ücretsiz RSS Okuyucu Ücretsiz İndir FeedDemon Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz RSS Okuyucu FeedDemon Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FeedDemon isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RSS’lerinizi Windows masaüstünüzde görüntülemek için kullanabileceğiniz FeedDemon ücretsiz olması, kolay kullanım olanakları sunması ile en iyi RSS okuma yazılımlarından birisidir. RSS olarak aldığınız haberleri ve bilgilerinizi otomatik olarak masaüstünüzde görüntülemek yanında organize etmekde FeedDemon ile çok kolay.

Programla anahtar kelimeler, filtrelemeler oluşturarak tüm haberleri en kolay ve hızlı şekilde alabilirsiniz. Takip ettiğiniz yayınları iPod veya Windows Media Player‘a da yönlendirmeniz mümkün. FeedDemon’ın Google Reader senkronizasyon özelliğiyle evden, ofisten ya da istediğiniz herhangi bir yerden programı kullanarak, RSS beslemelerinizi senkronize edebiliyorsunuz. Program kısaltılmış URL’lerin üstüne geldiniz zaman orjinal URL’lerini de gösteriyor. Özellikle Twitter, Facebook gibi sosyal medya araçlarında çok kullanışlı olan özellik adrese gitmeden linki görmenizi sağlıyor.

FeedDemon özellikleri:

Panik tuşu: Okunmayı bekleyen birçok RSS’iniz olduğunda tüm bu okunmamış yazıları okunmuş olarak gösterebilme özelliği.
Sayfa içi arama özelliği
Çevrimdışı RSS okuma özelliği
APML dışarı aktarma
Google Reader senkronizasyonu FeedDemon’ı evde, ofiste, istediğiniz heryerde senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz.
Etiketleme ve etiket bulutu seçenekleri.
Kolay RSS paylaşımı.
Twitter feed’lerinin içerisindeki kısa URL’leri ayıklayabilme.

FeedDemon 3.1 Sürüm Geliştirmeleri:

Anında çeviri özelliğiyle rss beslemelerini anında kendi dilinize çevirebileceksiniz.
Yeni içerik filtresiyle bazı anahtar kelimeler belirleyebilir ve bu anahtar kelimelere göre gelen beslemeleri “okundu” olarak işaretletebilirsiniz.
“Shared by people I follow” özelliği: Paylaşılanları Google Reader ile sekronize eden FeedDemon artık ortak paylaşılan öğelere göre kişileri filtreleyebiliyor.
Kısa URL gösteriminde goo.gl, youtu.be, fb.me, flic.kr, ow.ly ve clicky.me desteği getirildi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver