Ücretsiz Resim Editörü Ücretsiz İndir Toolwiz Pretty Photo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Resim Editörü Toolwiz Pretty Photo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Toolwiz Pretty Photo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Toolwiz Pretty Photo, ücretsiz bir resim editörüdür. Bu ücretsiz araç ile fotoğraflarınızın sadece birkaç tıklama ile daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. 30’dan fazla profesyonel görüntü filtresi içeren program ile aynı zamanda resim boyutu düzenleme, kırpma, döndürme, gölge ekleme işlemlerini yapabilir ve katman desteğini rahatça kullanabilirsiniz.

Toolwiz Pretty Photo ile fotoğraflarınız üzerinde bir çok renk ve parlaklık ayarını da değiştirebilirsiniz. Farklı şekiller kullanarak fotoğraflarınızı zenginleştirebilir, isterseniz metinler ekleyebilirsiniz.

Sonuç olarak Toolwiz Pretty Photo, bir resim editöründe ihtiyacınız olan her türden özelliğe sahiptir ve tüm bu kullanışlı özellikleri kullanıcılara ücretsiz olarak sunmaktadır. Alternatif bir resim editörü arıyorsanız, Toolwiz Pretty Photo’yu mutlaka denemelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver