Ücretsiz Resim Düzenleme ve Çizim Programı Ücretsiz İndir PictBear Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Resim Düzenleme ve Çizim Programı PictBear Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PictBear isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PictBear kendi çizimlerinizi oluşturabilmeniz ve aynı zamanda resimler üzerinde düzeltmeler yapabilmeniz için geliştirilmiş basit ve kullanışlı bir araçtır.

PictBear layer (katman) fonksiyonunu desteklemektedir. Bu sayede üst üste koyabileceğiniz farklı katmanları birleştirerek tek bir resim oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda farklı renkleri modifiye etmenize de izin veren program ile farklı layer (katman) seçenekleri kullanarak resimlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilir veya yeni resimler oluşturabilirsiniz.

İlk kez PictBear kullanan bir kullanıcı bile Windows tabanlı arayüzü ve kolay kullanımı nedeniyle hiç zorlanmadan programı rahatça kullanabilir. Zaman içerisinde programın işlevlerine alışabilir ve daha akıcı şekilde rahatça kullanabilirisiniz.

PictBear içerisinde bulunan farklı fırça paletlerini kullanarak ve gerektiğinde yeni paletler ekleyerek resimlerinizi düzenleyebileceğiniz gibi aynı zamanda resimlerinize zenginlik katmış olacaksınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver