Ücretsiz Resim Düzenleme Programı Ücretsiz İndir PhotoScape Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Resim Düzenleme Programı PhotoScape Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PhotoScape isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PhotoScape bir resim düzenleme yazılımında bulunması gereken en temel araçları, efektleri ve seçenekleri içeren ücretsiz bir program. Resimlerinize rahatlıkla bakabileceğiniz, fotoğraflarınızda oynamalar yapabilceğiniz bu program ile her türlü düzenleme işlemini yapabilirsiniz.

Photoscape kullanarak Facebook profil resimleri hazırlamak istiyorsanız ilgili forum konumuz size yardımcı olabilir:Photoscape ile Facebook Profil Fotoğrafları Oluşturmak

Resimlerinizi açtıktan sonra onlara ne işlem yapmak istediğinizi soran bu basit ve ücretsiz editör ile fotoğraflarınızı kendi adınıza logolayabilir, animasyon GIF haline getirebilir, baskı almak için gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra bastırabilir, renklendirme yaparak fotoğrafınızı bambaşka bir hale getirebilir, yeniden boyutlandırabilir, siyah/beyaz dengesini ayarlayabilir, arkaplan ışığını değiştirebilir, istediğiniz bölümleri kesebilir, kırmızı gözleri yok edebilir, çeşitli efektlerle resminizi filtreleyebilirsiniz.

Sınırsız bir düzenleme olanağına sahip olacağınız PhotoScape her geçen gün geliştirilmeye devam ediyor. Profesyonel yazılımların en temel özelliklerini güçlü bir şekilde bünyesinde barındıran PhotoScape ev kullanıcıları için yeterli seviyede.

3.6 Sürümüyle Yeni Gelen Özellikler:* Tam ekran ve slide gösterisi özellikleri geliştirildi.* Görüntü yakalama özelliğiyle ilgili hatalar giderildi ve geliştirildi.*Windows Vista/7 klasör kütüphanelerini destekliyor.*Editöre fotoğrafları döndürebilme özelliği eklendi.*Efekt fırçası eklendi.*5 tane yeni çizim aracı eklendi.*5 tane yeni yıl ikonu eklendi.*Ana ekran ve araçlar geliştirildi.*Favori klasörlerim hatası düzeltildi.*Farklı kaydet hatası düzeltildi.*Bilinen hatalar düzeltildi.*Türkçe’de dahil olmak üzere toplam 37 dil desteklenmeye başladı.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PhotoScape Kurulumu ve Program İçi Görüntüleri

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver