Ücretsiz Resim Düzenleme Programı Ücretsiz İndir PhotoFiltre Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Resim Düzenleme Programı PhotoFiltre Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PhotoFiltre isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PhotoFiltre program sayesinde resimler üzerinde her türlü rütuşu yapabilir ve çeşitli efektler verebiliriz. Resimler üzerinde birçok düzenleme yapma imkanına sahibiz. Programın fitre özelliği ile resimleriniz üzerinde öne çıkarmak istediğiniz bölümleri ayarlayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Program üzerinde bulunan 100 filtre ile tasarım yelpazeniz oldukça geniş. Toolbar sekmesi sayesinde ise resim düzenleme ikonları elinizin altında olacak ve resim düzenleme sırasında hızlı işlemler yapabileceksiniz. PhotoMasque özelliği ile de resimlerinizdeki efektlere,belirlenen alanlara veya tamamına transparan efekti, gölge efekti ve ışık efekti gibi güzel birçok efekt verebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri:

Resimleri çeşitli renk ayarlarında düzenleyebilme
Resimler üzerinde efekt oynamaları yapabilme
Efekt verme
Saydamlık ve transparanlığı ayarlayabilme
Birkaç görüntüyü birleştirebilme
Resimlere istediğiniz boyutu verebilme
Farklı formatlarda düzenleme yapabilme, çalışabilme özelliği

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver