Ücretsiz Resim Düzenleme Programı Ücretsiz İndir Image Tuner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Resim Düzenleme Programı Image Tuner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Image Tuner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok kullanıcı basit ve sıradan bir görüntü işleme görevi yapabilmek için Photoshop gibi bir programın işlevsel özelliklerine ihtiyaç duymaz. Çünkü genel olarak resim dosyalarıyla yaptığımız günlük işlemler; yeniden boyutlandırma, format değiştirme, yeniden adlandırma ve benzeri basit işlemlerdir.

Piyasada bu saydığımız işlevleri yerine getirebilecek bir çok program olmasına rağmen, karışık arayüzleri nedeniyle kullanmakta güçlük çektikleriniz, ücretli olması nedeniyle satın almak istemediğiniz veya büyük boyutlarından dolayı indirmek istemedikleriniz olabilir. Bu şartlar altında kolayca kullanabileceğiniz ücretsiz, küçük boyutlu ve kullanıcı arayüzü dostu sayesinde kullanımı kolay olan Image Tuner tam size göre.

Programın Özellikleri:

Yeniden boyutlandırma, yeniden adlandırma, döndürme, imza ekleme, format dönüştürme
iPod, iPhone, Facebook, Twitter, DVD için özel boyutlandırma
JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF, PCX ve birçok formatı daha destekler.
RAW gibi kamera formatlarını destekler (CRW, CR2, RAW, NEF, DCR, X3F, ORF ve dahası)
İleri düzey kullanıcılar için gelişmiş seçenek ve ayarlar
Gelişmiş çözünürlük ve skıştırma ayarları

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver